logo

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

+389 77 647 585
contact@la.mk

НАШАТА КОМПАНИЈА

ПочетнаЗа платформатаНајчести прашањаБлогКонтакт

la.mk © 2021 All rights reserved

За Платформата

Платформата la.mk ви овозможува да креирате вистински ваша интернет продавница, без никакви технички познавања. Дел од карактеристиките што не прават поразлични од останатите се лесниот начин за отворање на интернет продавница, едноставното менаџирање на секој аспект од истата, како и брзиот раст и развивање на нови функционалности.

Започни сегаДемо продавница
how it works illustration
dots decorationdots decorationdots decorationdots decoration
 1. Отворете продавница

  Отворањето на интернет продавница сега е едноставен процес. Со само неколку кликови, вие ќе имате сопствено продажно место на интернет. Задолжителните чекори за регистрација на вашата продавница се следни: внесете го името на продавницата, изберете го бесплатниот домен на продавницата, внесете го вашето лого. Тоа е сѐ!

  steps connector illustration
  Име на продавница
  Кактус продавница
  Страна на продавница
  cactus.la.mk
  Лого на продавница
  example logo - cactus
  Создади
  Успешен процес!
  success step illustration
 2. Додадете производи

  Меѓу уникатните карактеристики на нашата платформа е можноста во вашата интернет продавница да додадете онолку производи колку што сакате. Поставување на попусти, дефинирање на залиха, и групирање на вашите производи е полесно од кога било.

  steps connector illustration
  Име на производ
  Зелен кактус
  Слика од производ
  cactus illustration
  Опис на производ
  Среќен зелен кактус
  Цена на производ
  400 MKD
  Додај
 3. Изберете опции за достава и начин на плаќање

  Вие одлучувате за начинот на достава и цената за истата услуга. Поставете бесплатна достава за порачки над вредноста која вие ја одлучувате. Можете да изберете плаќање при достава, или со платежна картичка, а парите пристигнуваат директно на вашата банкарска сметка.

  steps connector illustration
  Начин на достава
  Достава до врата
  Цена за достава
  100 MKD
  Бесплатно над:
  1200 MKD
  Начини на плаќање
  checkbox illustration
  Картичка
  checkbox illustration
  При достава
  Зачувај
  Успешен процес!
  success step illustration
 4. Имајте преглед врз вашата продажба

  Добијте детален преглед врз сите порачки, и сите потребни информации за вашиот купувач. Со еден клик испечатете фактура за порачката, и испратете ја заедно со производите. Исто така, со поставување на статусот на порачката, вашите купувачи лесно можат да ја следат порачката, се додека не пристигне до нивниот дом.

  steps connector illustration
  Мои порачки
  1 Нова порачка
  2 Завршена
  1 Се подготвува
  Детали за порачка
  1 Зелен кактус
  2 Среќни кактуси
  Купувач
  Кара Сноу
  57 Театарска Ул.
  Скопје, МК
  Испратете порачка
  packages truck illustration
 5. Организирајте кампањи, распродажби, и многу повеќе...

  Брзо и едноставно креирајте кампањи за сите или дел од вашите производи. Дизајнот на вашата интернет продавница автоматски се прилагодува и ги промовира вашите кампањи во вистинскиот момент.

  steps connector illustration
  Име на кампања
  Летна распродажба
  Групи на производи
  Зелени кактуси
  Боцкасти кактуси
  Мали кактуси
  Попуст
  30%
  Промовирај
  checkbox illustration
  промовирајприкажи банер
  Активирај

Добијте модерна продавница

Придружете нѝ се, и заедно ќе ја создадеме најдобрата платформа во регионот. Ние зависиме од вашиот успех, и правиме одлуки што ќе доведат до повеќе продажби за вас. Со таа цел, немаме никакви фиксни и скриени трошоци, и платформата е целосно бесплатна доколку вкупната вредност на сите порачки во еден месец е помалку од 15,000ден!*Наплаќаме провизија од 1% само доколку вкупната вредност е над 15,000ден
producs list illustration
product list illustration for mobile

Контакт

Име и презиме
Емаил
Содржина
Paper airplane trail
Plants decoration